Filhakikat
Alışveriş sepetiniz boş.

İptal ve iade

Değişmek istediğiniz ürünleri, değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün iiçinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. Değişim gönderilerinizin sadece YURTİÇİ KARGO ile gönderilmesi gerekmektedir. "Ve değişim gönderilerinizin kargo ücreti göndericiye aittir. " Farklı kargolarla ödemeli olarak gönderilen ürünler teslim alınmayacaktır.

Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla  değişim talep edebilirsiniz. İade edilecek ürünlerde parfüm, losyon ya da ağır koku ve iz bırakacak bir deodorant olmaması gereklidir.

Satın almış olduğunuz üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, yırtılma, kullanılma ve benzer durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile değişim için geri yollanmalıdır. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. 

 

Teslimat

www.filhakikat.com.tr’den vermiş olduğunuz siparişler kargo ile ücretli gönderilir. (Anlaşmalı Olarak .... TL 'dir)
www.filhakikat.com.tr'ye YURTİÇİ KARGO'ya vermiş olduğunuz siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize sipariş onayından sonra 7 iş günü içinde gönderilecektir.
Herhangi bir yanlışlık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.